Project Manager IT

Wrocław Zatrudnienie na umowę o pracę

Twoja kariera u specjalisty branży IT

Nasze środowisko pracy cechuje się elastycznością i różnorodnością w wielu aspektach. I takie będą też Twoje perspektywy zawodowe: różnorodne i indywidualnie dopasowane pod kątem Twoich potrzeb. Dołącz do naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Project Manager IT.

Jakie będą Twoje zadania

  • Realizacja projektów: przede wszystkim odpowiadasz za realizację międzynarodowych projektów w zakresie wdrożeń oprogramowania ERP. Zarządzasz i koordynujesz wszystkie działania konieczne dla pomyślnej implementacji projektu oraz zapewniasz komunikację z zaangażowanymi osobami kluczowymi. Dodatkowo, względem Twoich klientów pełnisz funkcję pierwszej osoby do kontaktu we wszystkich kwestiach związanych z projektem
  • Zarządzanie projektami: w swojej pracywykorzystujesz zaawansowane metody, techniki i narzędzia z zarządzania projektami do ukierunkowanego, operacyjnego planowania i kontroli Twoich projektów
  • Controlling: na bieżąco sprawdzasz stopień realizacji prac projektowych oraz przeprowadzasz analizy ryzyka na potrzeby pełnego raportowania projektów. Ponadto podejmujesz działania zaradcze w przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy planem prac i ich realizacją oraz monitorujesz skuteczność tych działań (zarządzanie zmianą)
  • Kontrola: sprawdzasz pod kątem wykonalności przedstawione Ci koncepcje szczegółowe do podprojektów i wydajesz związane z tym zatwierdzenia realizacji
    Działalność projektowa: prowadzisz nadzór nad procesem akceptacji planów testowych, podprojektów i projektów głównych

Co Cię wyróżnia

  • Kwalifikacje zawodowe:posiadaszwykształcenie w zakresie handlu, technologii żywności lub na kierunkach pokrewnych. Mile widziane są również inne porównywalne kwalifikacje (np. ukończone studia na kierunkach ekonomicznych)
  • Doświadczenie praktyczne: masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu i realizacji projektów IT, najlepiej w środowisku międzynarodowym. Dysponujesz również odpowiednią wiedzą z zakresu controllingu projektów i analizy ryzyka
  • Kompetencje w zakresie działania i metodologii:doskonale znasz różne metody zarządzania projektami oraz posiadasz umiejętności analityczne i koncepcyjne niezbędne do opracowania odpowiednich koncepcji rozwiązań
  • Przedsiębiorczość w myśleniu i działaniu: Twoim celem jest pomyślna realizacja projektów. Wiesz, jak delegować zadania w zespole projektowym we właściwym czasie i podejmować niezbędne decyzje na każdym etapie projektu
  • Zainteresowanie procesami biznesowymi: lubisz analizować procesy biznesowe i masz pomysły na ich dalszą optymalizację
  • Silna orientacja na usługi i gotowość do odbywania podróży służbowych:sukces Twoich klientów jest Twoim najwyższym priorytetem. Doradztwo realizowane jest bardzo często zdalnie. W zależności od projektu, zdarza się, że będziesz wspierać klienta na miejscu
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie:potrafisz efektywnie pracować samodzielne oraz w zespole. Krótko mówiąc: proaktywne podejście, sukces zespołowy i pozytywne nastawienie do pracy to cechy, które Cię wyróżniają
  • Posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim (B2/C1)?Świetnie, u nas jest to niezbędne
    Mile widziane
  • Doświadczenie wdrożeniowe systemów ERP/MES w przedsiębiorstwach produkcji spożywczej
    Znajomość SQL

To oferujemy

  • Możliwość pracy nad pionierskimi projektami w dziedzinie cyfryzacji i automatyzacji
  • Środowisko wspierające rozwój osobisty i zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zachęcamy do aplikowania wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości firm naszych klientów poprzez innowacje w dziedzinie IT

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Brak dress code’u
  • Kawa/herbata
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?