Konsultant ds. wdrożeń IT

Wrocław na umowę o pracę

Grupa przedsiębiorstw CSB jest wiodącym dostawcą specjalistycznych rozwiązań IT dla przemysłu procesowego w sektorze spożywczym i napojów, chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i handlu. Jako innowacyjny parner biznesowy oferujemy kompleksowe dostawy od jednego dostawcy: sprzęt, oprogramowanie, usługi i doradztwo biznesowe. Tym samym już od ponad 40 lat aktywnie wspieramy naszych klientów w budowaniu przez nich przewagi rynkowej.

Działająca na całym świecie Grupa CSB, charakteryzująca się trwałym wzrostem i płaskimi strukturami zarządczymi, zatrudnia ponad 600 pracowników i jest obecna w ponad 40 krajach na całym świecie.

Opis stanowiska

  • analiza potrzeb klienta w obszarze organizacji i IT
  • analiza procesów biznesowych, identyfikacja słabych punktów i wskazanie potrzebnych działań w zakładach u klienta
  • opracowanie rozwiązań i koncepcji wdrożeniowych
  • implementacja i uruchomienie branżowego oprogramowania ERP na podstawie opracowanych rozwiązań zgodnie z koncepcją
  • opieka wdrożeniowa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie
    • technologii żywności
    • zarządzania jakością
    • zarządzania, ekonomii i inżynierii produkcji lub kierunków pokrewnych
  • ugruntowana wiedza z dziedziny ekonomii i organizacji przedsiębiorstw przemysłu spożywczego
  • dwuletnie doświadczenie w branży IT lub w zarządzaniu na różnych szczeblach w przemyśle lub handlu
  • zdolności do pracy analitycznej i koncepcyjnej
  •  komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej przy zachowaniu samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • elastyczność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków mile widziana)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • realizacja interesujących projektów zapewniających rozwój zawodowy
  • aznajomienie z funkcjonowaniem wielu przedsiębiorstw z różnych branż
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • szczegółowe wprowadzenie w obowiązki / szkolenie wewnętrzne w trakcie umowy o pracę przygotowujące do przejęcia obowiązków
  • po pozytywnym zakończeniu szkoleń wewnętrznych samochód służbowy udostępniany do podróży służbowych

Prosimy o podanie w cv terminu najwcześniejszego możliwego rozpoczęcia pracy oraz wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto (umowa o pracę).