This page is also available in English

Change now

Business IT Consultant munkatárs

Budapest Fixed

A CSB-System Austria GmbH tanácsadási és szolgáltatási üzletágának további kiépítésére bécsi vagy budapesti telephelyére azonnali munkakezdéssel keres

  • Business IT Consultant  munkatársat élelmiszergyártás súlyponttal

Az új munkatárs feladatai:

  • Folyamat- és szervezési tanácsadás ügyfeleinknél
  • Üzleti folyamatok elemzése, a gyenge pontok felmérése és azok megoldása
  • IT-megoldások és koncepciók kidolgozása
  • Ágazatra szabott ERP rendszerünk telepítése, üzembe helyezése és karbantartása

Ideális esetben Ön:

  • Egyetemi/főiskolai diplomával rendelkezik élelmiszertechnológia szakirányon illetve közgazdaságtudományi, vagy gazdaság-informatikai vagy ezekkel egyenértékű felsőfokú végzettséggel
  • Van élelmiszeripari tapasztalata és rendelkezik közgazdasági ismeretekkel
  • Van már 2-3 év szakmai tapasztalata ERP projektekben gyártás vagy árugazdálkodási területen
  • Magyar anyanyelvű, továbbá megbízható német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodású, jó problémamegoldó
  • Munkavégzés helye szempontjából rugalmas és van Önben utazási hajlandóság
  • Munkáját önállóan és célorientált képes végezni
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezik és jó csapatjátékos
  • Angol nyelvtudása munkája során hasznos lehet Önnek

Ha a meghirdetett állással kapcsolatban részletesebb információkat szeretne, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a következő e-mailen: info.hu@csb.com.

A meghirdetett állásra németnyelvű pályázati anyagát szintén erre az e-mail címre várjuk vagy jelentkezéséhez használhatja a weboldal online pályázati nyomtatványát.